Varsan Çadır ve Tente Sistemleri

Hizmetlerimiz

Varsan Çadır olarak, .adır, tente yada brandalarınızın imalatını yapmaktayız. İstenilen ölçü ve ebatlarda, mekanınıza aracınıza uygun şekilde, estetik olarak ortamla uyumlu olacak şekilde, talep edilen renk ve malzeme seçenekleri ile imalat yapmayız. Ürünlerimizde kaliteye önem veriririz. Çadır ve tentelerinizi uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz bizim için önemlidir. Çadır, tente ve branda imalatlarında kişiye özel farklı model seçenekleri, ihtiyaca uygun eklemeler yapılabilmektedir. Ürünlerimizi son moda ve trendlere uygun olarak hazırlamak için özen gösteririz, teknolojik yenilikler ile sektördeki malzeme değişimlerini daima takip ederiz. Sizlere en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Mekanınıza ve taleplerinize uygun şekilde imalatını yaptığımız çadır, tente ve brandalarınızın kurulum ve montajını da uzman ekiplerimizce yapıyoruz. Sizlere anahtar teslim sorunsuz iş yapma esasına göre çalışan Varsan Çadır hazırlanan ürünün montajını da yapmaktadır. Uzman ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede, sizi en az meşgul edecek şekilde, en hızlı ve sorunsuz şekilde montaj işlemini gerçekleştirmektedir.
Kurulum ve montajdan kaynaklanan sorunlarda şirketimiz her zaman destek vermektedir.
Bizim tarafımızdan ya da başka kişilerce yapılmış çadır, tente ve brandalarınızda zaman içinde oluşacak mekanik sorunlarda, malzemelerin eskimesi, yıpranması gibi durumlarda, bez değişimi, profil değişimi gibi ihtiyaçlarınızda, yeni bir mekana adapte olmasını istediğiniz tente ve brandalarınızda tecrübeli kadroumuzla hizmet vermekteyiz.
Çadır, tente ve brandalarınız eskimese bile zaman içinde mekanınıza değişiklik katması için model, renk değişimi gibi farklı şekillerde ürünlerinizde revizyona gidebilirsiniz. Örneğin tentenizdeki basit bir bez değişimi mekana çok farklı bir hava katabilir, bu gibi durumlarda da Varsan Çadır olarak tecrübelerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerin yeni heyecanlarına, değişim hayallerinize ortak oluyoruz.